Jesteśmy idealny miejscem na organizację bankietów , przyjęć oraz szkoleń firmowych . Obiekt nasz znajduje się z dala od drogi w zacisznym i malowniczym parku . Wyśmienita kuchnia oraz możliwość dopasowania menu do indywidualnych potrzeb klientów to nasza specjalność . Posiadamy trzy sale bankietowe o różnym charakterze do wyboru klienta , tak aby każdy czuł się jak najwygodniej . Przed restauracją znajduje się fontanna , a dookoła niej stoliczki z parasolami . Każdy gości może miło spędzić czas się na zewnątrz jak również spacerując po naszym parku .
         Zajmujemy się również organizacją szkoleń i konferencji . Posiadamy osobne sale na szkolenia i osobną na konsumpcję . Zapewniamy ekran oraz istniej możliwość wypożyczenia rzutnika .
         Na naszym obiekcie istnieje również możliwość zorganizowania pikniku oraz zabawy plenerowej nawet na 500 osób . Zapewniamy grille , namioty oraz miejsce na ognisko . Współpracujemy z kilkoma firmami oferującymi atrakcje na tego typu imprezy , jak Paintball , piłkarzyki , walki gladiatorów czy sumo . Jesteśmy gwarancją niepowtarzalnych wrażeń i miłej zabawy .          Więcej zdjęć